+421 905 507 455
Zadajte požiadavku
  Polia označené * sú povinné
*  Meno:
*  Email:
  Správa:

   
Súhlas so spracovaním osobných údajov na účely priameho marketingu ?

Elektroservis v Trnave - Jozef Sýkora - SVH

Hľadáte elektroservis, ktorý opraví verejné osvetlenie, či namontuje miestny alebo mestský rozhlas? Obráťte sa na elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH.   

         
Elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH pôsobí od roku 1991. Venuje sa montáži a opravám verejného osvetlenia, miestnych a mestských rozhlasov. Elektroservis Jozefa Sýkoru, ktorý sídli v Trnave, montuje a opravuje elektroinštalácie, bleskozvody a elektrické prípojky.

Náš elektroservis v Trnave - Jozef Sýkora SVH sa venuje i revíziám elektrických zariadení, pracuje s montážnou plošinou, prevádza montáž vzdušných vedení, montáž a servis ozvučovacích zariadení pre rôzne závody, školy, športoviská, kostoly, cintoríny, či kultúrne domy. Náš elektroservis Trnava - Jozef Sýkora SVH vykonáva i rezanie a vyvetvenie stromov, ktoré sa dotýkajú elektrického vedenia.   

Našim zákazníkom ponúka elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH  širokú ponuku služieb. Opravujeme a montujeme svietidlá pre verejné osvetlenie, stožiare, výložníky, rozvádzače, riadené spínacie prvky pre VO, výbojky, rozhlasové  ústredne s výkonom od 100 - 4000W, riadiace ozvučovacie pracoviská, reproduktory - tlakové, pre MR, dynamické, ďalej mikrofóny - bezdrôtové, kondenzátorové, dynamické.

Obráťe sa na elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH, ktorý vďaka svojim skúseným zamestnancom, prevádza kvalitnú prácu. Sme spoľahliví a vždy dostupní. V prípade akýchkoľvek otázok nás kontaktujte telefonicky, mailom alebo navštívte elektroservis Jozef Sýkora - SVH v sídle našej firmy v Trnave. Cieľom spoločnosti je výjsť v ústrety našim zákazníkom a dosiahnuť ich maximálnu spokojnosť. Tešíme sa na spoluprácu!


Elektroservis Trnava-miestny rozhlas

Elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH Vám ponúka služby:


* montáž a opravy verejného osvetlenia   a miestnych rozhlasov
* oprava elektroinštalácie bleskozvodov   a elektrických prípojok
* revízie elektroinštalácií, montáž a servis ozvučovacích zariadení

 
Elektroservis Trnava-revízie elektrických zariadení

Otváracie hodiny - Elektroservis Trnava - Jozef Sýkora - SVH:


Pondelok 7:30 - 18:00
Utorok 7:30 - 18:00
Streda 7:30 - 18:00
Štvrtok 7:30 - 18:00
Piatok 7:30 - 18:00
Sobota 7:30 - 18:00
       

 
Elektroservis Trnava-ozvučovacie zariadenia

Elektroservis Trnava - SVH nájdete:


Kontaktné informácie:
Tel.č.: +421 905 507 455
Adresa: Trstínska cesta 9, 91701 Trnava
Web: www.svhelektro.sk